پروژه اجرای مبلمان شهری و آلاچیق کیش + جزییات اجرا

ساخت آلاچیق مدل چینی

طراحی و اجرای مبلمان شهری در جزیره کیش

احداث پارک و ساخت آلاچیق شرکت سرمایه و توسعه کیش توسط کیمیا دیزاین: اهمیت توجه به هویت و فرهنگ مردم منطقه در اجرای مبلمان شهری و پژوهش های شهری و زیست محیطی مهم است نوع طراحی و احداث پارک ، اجرای سنگفرش ، ساخت و نصب آلاچیق های مدل چینی ، ساخت و نصب نیمکت چوبی و نورپردازی نسبت ب منطقه اجرا حایز اهمیت است.

پارک ساحلی مرجان در شرق جزیره کیش قرار دارد که یکی از زیباترین ساحل‌ها به شمار می رود. ساحل نقره ای، آبهای نیلگون و آفتابی درخشان جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است.

هرساله بسیاری از مسافران و ساکنین جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این ساحل می گذرانند و از مناظر زیبای کیش لذت می برند. آلاچیق ها و محوطه سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای بازدید کنندگان بوجود آورده که فارغ از شلوغی بازار به دیدار دریا و چشم انداز های زیبای طبیعت اطراف بیایند و در طول اقامت خود در جزیره کیش از این منطقه که دارای ساحلی بسیار زلال و شفاف می باشد دیدن کنند.

عملیات تکمیل احداث پارک و اجرای مبلمان شهری در پارک سیمرغ کیش

ساخت الاچیق چینی کیش کیمیادیزاین

اجرای مبلمان شهری و احداث آلاچیق کیش در نوارساحلی، منطقه آزاد کیش این سازمان به استقبال مسافرین نوروزی می رود. کیمیا دیزاین به منظور ارائه خدمات بهتر و تأمین آسایش بیشتر برای گردشگران ورودی به منطقه کیش تعداد ۱۹ عدد آلاچیق چوبی مدل چینی که توسط کیمیا دیزاین طراحی و تولید شده است.مجهز به سیستم روشنایی خورشیدی سولار از سوی این سازمان در محدوده طرح ساحلی منطقه آزاد کیش ایجاد می شود.

مجموعه طرح ساحلی منطقه آزاد کیش به عنوان یکی از بزرگترین طرح های ساحلی شمال کشور با مساحتی بالغ بر ۱۹ هکتار، با حدود ۷ هکتار فضای مناسب پارکینگ، ساخت آلاچیق ، طراحی وساخت مبلمان شهری ، امکانات ورزشهای آبی(قایق موتوری، قایق پدالو، پاراسل، غواصی،جت اسکی) ورزشهای ساحلی(فوتبال و والیبال ساحلی)، سینمای پنج بعدی، پارک بازی کودکان و… می باشد.

کارفرما: سازمان منطقه آزاد اروند ، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

 

طراحی،ساخت و تجهیز مبلمان شهری پارک سیمرغ کیش کارفرما: سازمان منطقه آزاد کیش(۱۳۹۴)

عکس های مراحل اجرای آلاچیق چوبی مدل چینی و مبلمان شهری در کیش