کیمیا دیزاین یک سایت معتبر در موضوع طراحی و هنر است که از سال تاسیس، یعنی ماه‌های پایانی ۱۳۸۰ تاکنون روز به روز با اقبال گسترده و روزافزون مخاطبان خاص هنر و طراحی روبه‌روست.

کیمیا دیزاین یک شرکت بزرگ در زمینه کلیه خدمات دکوراسیون ، تولید مبلمان شهری و طراحی ، نصب و اجرای کلیه پروژه های پیمانکاری حرکتی فرهنگی-هنری و تولیدی میباشد.

کیمیا دیزاین با بیش از ۲۰۰۰۰۰ مخاطب و بیش از ۱۰۰۰۰ نفر مخاطب روزانه که عمده آن‌ها مخاطبان تخصصی هنر و معماری ، ادارات دولتی ، شهرداری ها ، پیمانکاران بزرگ کشور ،هتل ها ، رستوران ها و خریداران شخصی هستند،  و یکی از پربازدیدترین وبلاگ‌های تخصصی هنر در وبلاگ‌ستان فارسی به حساب می‌آید.

میانگین بازدید روزانه‌ی کیمیا دیزاین با توجه به حرکت آرام اما ممتد آن، ۱۰۰۰۰ بازدید در روز می‌باشد و با توجه به رشد روزافزون مخاطبین آن  باید گفت روزانه به آن اضافه خواهد شد.
کیمیا دیزاین از برند های معتبر و مرتبط با معماری و دکوراسیون را تایید خواهد کرد و اخلاق حاکم بر کیمیا دیزاین نیز اجازه نمی‌دهد تبلیغات نامربوط به عرصه هنر و معماری و رسانه مخدوش شود.

تبلیغ های خاص و فقط در بخش مرتبط به موضوع به نمایش در خواهد آمد. تبلیغات در سایت کیمیا دیزاین برای همکاران حوزه دکوراسیون باعث افزایش فروش ۱۰۰ درصد واقعی و بالاتر رفتن رتبه سایت شما خواهد شد.

مزایای آگهی‌های پذیرفته در کیمیا دیزاین عبارت‌ند از:

– معرفی سایت‌ها و رزومه‌های هنرمندان و معماران

– معرفی شرکت‌ها و استودیوهای هنری و معماری

– معرفی شرکت‌ها و خدمات مرتبط با هنر و فرهنگ

– معرفی آثار و محصولات هنری 

– آگهی فروش کتب و آثار هنری و رسانه‌ای

– آگهی فیلم‌ها، نمایش‌ها، فستیوال‌ها و گالری‌های هنری

– فراخوان همایش‌ها، روی‌دادها و نمایش‌گاه‌های هنری-فرهنگی

– و ….. (از جنس موارد بالا)

کیمیا دیزاین از گرایش‌های سیاسی و حزبی در درج آگهی‌ها دوری می‌کند. هم‌چنین تبلیغاتی که به خاطر محتوای‌شان خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران تلقی گردند، پذیرفته نمی‌گردند.

کیمیا دیزاین خود را موظف می‌بیند که در قبول آگهی‌ها جانب خاطر و آسایش مخاطبان حرفه‌ای و علاقه‌مند و صمیمی خود را نگاه دارد و از پذیرش بنرهای غیرمرتبط به کل دوری خواهد کرد.

اما تبلیغات در کیمیا دیزاین :

 

برای دانلود قرارداد ثبت آگهی کلیک کنید

logo